ANFA Bitki Evi’nden Bir Şube Açılışı Daha

Uzun senelerden bu yana mevsimlik çiçek ve bitkileri uygun fiyatla Ankaralılar ile buluşturan Ankara Büyükşehir Belediyesi, ANFA Bitki Evlerinin sayısında her geçen gün artırıma gidiyor.

Ankara 31.05.2022, 21:55 İrem Durak
ANFA Bitki Evi’nden Bir Şube Açılışı Daha

ANFA Bitki Evi’nden Bir Şube Açılışı Daha

Uzun senelerden bu yana mevsimlik çiçek ve bitkileri uygun fiyatla Ankaralılar ile buluşturan Ankara Büyükşehir Belediyesi, ANFA Bitki Evlerinin sayısında her geçen gün artırıma gidiyor.

Altınpark, 30 Ağustos Zafer Parkı, Mogan Parkı, Etlik Zeynepcik Parkı’nın ardından gelen yoğun istek üzerine ANFA Bitki Evi’nin beşinci şubesi Batıkent’te açıldı.

    Mevsimlik çiçek, ağaç ve bitki çeşitlerini senelerdir Ankaralılarla buluşturan ANFA Bitki Evi, hizmet alanını genişletip şube sayısını artırıyor.

    İç ve dış mekânları süsleyecek olan birbirinden güzel çiçek ve bitki türlerini uygun fiyatlarla satışa sunan ANFA Bitki Evi’nin beşinci şubesi gelen yoğun istek üzerine Batıkent’te açıldı.

Haftanın her günü açık olacak

    Mogan Parkı, Altınpark, 30 Ağustos Zafer Parkı ile Etlik Zeynepcik Parkı’nın ardından yeni şubesini İlkyerleşim Mahallesi 1904. Cadde No: 20 Batıkent/Yenimahalle adresinde açan ANFA Bitki Evi, haftanın 7 günü 08.00-20.00 saatleri arasında hizmet verecek.

    19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında açılışı yapılan ve Batıkentlilerden tam not alan Bitki Evi’nde; petunyadan yediveren güle, kadife çiçeğinden orkideye, meyve ağaçlarından çalı türlerine kadar birçok ürün yer alıyor.

BİTKİ EVİ’NE BAŞKENTLİLERDEN YOĞUN İLGİ

     Kendi seramik atölyesinde üretilen toprak ve plastik saksı çeşitlerinin de satışa sunulduğu ANFA Bitki Evlerini, çiçek ve bitki çeşitliliği başta olmak üzere uygun fiyatlı olması nedeniyle tercih ettiklerini ifade eden Başkentliler, düşüncelerini şu sözlerle dile getirdiler:

-Hidayet Emirci: ‘‘Batıkent’te bir bitki evine ihtiyacımız vardı ve ben çok beğendim, aradığım bütün çiçekleri buldum.”

-Nazmi Murat Turanlı: ‘‘İzmir’den Ankara’ya ziyaretçi olarak geldim. Batıkent’te açılan bitki evini çok beğendim, orkide ve güllere meraklıyım ama burada her türden çiçek mevcut.’’

-Mustafa Gencer Turan: ‘‘Batıkent’e bir bitki evi lazımdı, açıldığını duyunca ziyaret etmek istedim çok beğendim.’’

-Cabir Aksu: ‘‘Evime çiçek almak için Batıkent’te yeni açılan bitki evine geldim ve çok beğendim.’’

-Sait Güldoğan: ‘‘Çiçeğe ve doğaya aşık birisiyim. Batıkent’te bir bitki evinin açıldığını gördüm bugün ilk kez geldim ve çok beğendim.’’

-Abdül Aktaş: ‘‘Zeynepcik Parkı’nda yürüyüş yaparken park içine açılan bitki evini gördüm çok beğendim, çiçeklere baktıkça içimiz açılıyor.’’

-Kazım Güler: ‘‘Zeynepcik Bitki Evi’nden geçen gün alışveriş yaptım, aradığım her şeyi bulabildim ve çok beğendim.’’

Yorumlar (0)
12
az bulutlu
Namaz Vakti 24 Haziran 2024
İmsak 03:18
Güneş 05:14
Öğle 12:56
İkindi 16:54
Akşam 20:28
Yatsı 22:15