Yaptığı işi ağzından kaçırdı, Ümit Özdağ’dan tepki gecikmedi

Kim Miyoner Olmak İster programına katılmış olan bir yarışmacı, kendini tanıttı ve yabancılara oturum ile vatandaşlık alma konusunda hizmet verdiğini ağzından kaçırdı.

Gündem 06.08.2022, 17:24 İrem Durak
Yaptığı işi ağzından kaçırdı, Ümit Özdağ’dan tepki gecikmedi

Yaptığı işi ağzından kaçırdı, Ümit Özdağ’dan tepki gecikmedi

Kim Miyoner Olmak İster programına katılmış olan bir yarışmacı, kendini tanıttı ve yabancılara oturum ile vatandaşlık alma konusunda hizmet verdiğini ağzından kaçırdı. Bu gafın ardından fark etti ve panikledi. Yarışmacı, daha sonra "Bu gitti" diyerek konuyu çevirdi. Sosyal medyada hızlı bir şekilde yayılan videoya, Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ'dan da hemen tepki geldi.

ATV'de yayınlanmakta olan Kenan İmirzalıoğlu'nun sunmuş olduğu Kim Milyoner Olmak İster? Adındaki bilgi yarışmasında ilginç anlar yaşandı. Programa katılmış olan 32 yaşındaki bir yarışmacı, kendini tanıtırken 10 senedir sigortacılık yaptığını ve yaklaşık 7 senedir de yabancılara danışmanlık hizmeti verdiğini ifade etti.

OTURMA İZNİ HİZMETİ VERDİĞİNİ AĞZINDAN KAÇIRDI

İmirzalıoğlu'nun "Sigorta üzerine mi danışmanlık yapıyorsunuz?" sorusu üzerine yarışmacı, "Hem sigorta üzerine hem de yabancıların Türkiye'de oturma izni alma..." diyerek sözlerine devam etti. Ancak yaptığı gafın "Bu gitti" diyerek farkına varan yarışmacı, daha sonra panikleyerek konuyu değiştirdi.

ÜMİT ÖZDAĞ'DAN TEPKİ GECİKMEDİ

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından söz konusu videoyu paylaşarak, "Yaptığı şeyin utanç verici olduğunu biliyor." notuyla paylaştı.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu
Namaz Vakti 13 Temmuz 2024
İmsak 03:34
Güneş 05:24
Öğle 12:59
İkindi 16:56
Akşam 20:25
Yatsı 22:07