28 yaşında ama hala bebek gibi!

ABD, Philidelphia'da siber güvenlik analisti olarak çalışmakta olan Lucy adındaki genç kadın, boş zamanlarında bebek gibi yaşadığını ön sürdü.

Dünya 15.07.2022, 22:20 15.07.2022, 19:21 İrem Durak
28 yaşında ama hala bebek gibi!

28 yaşında ama hala bebek gibi!

ABD, Philidelphia'da siber güvenlik analisti olarak çalışmakta olan Lucy adındaki genç kadın, boş zamanlarında bebek gibi yaşadığını ön sürdü. Bebek bezi takmak ve emzik kullanmanın kendisini daha iyi hissettirdiğini ifade eden 28 yaşındaki Lucy, bunu ne şekilde fark ettiğini ve nasıl yaşadığını açıkladı.

ABD'den kendini Lucy olarak tanıtan 28 yaşında olan genç kadın, boş zamanlarında bebek gibi yaşadığını iddia ediyor. Bebek bezi takmaktan ve emzik kullanmaktan keyif aldığını ifade eden Lucy, bebek bezleri ile ilgilendiğini dokuz yaşındayken, kız kardeşi doğduktan sonra fark etmeye başladığını ve kendisini daha iyi hissettiği için zaman zaman kız kardeşinin bezlerinden çalıp onları giydiğini açıkladı.

YALNIZ DEĞİLMİŞ

Ergenlik çağına gediğinde kendi araştırmasını yapana kadar kafası karışmış olan ve yalnız olduğunu düşünen genç kadın kendisi gibi hisseden 'Yetişkin Bebek / Bebek Bezi Severler' adındaki bir insan topluluğu olduğunu gördü.

İYİ BİR KARİYERİ VAR

İyi bir kariyeri olduğunu ama derinlerde hala küçük bir çocuk gibi hissettiğini söyleyen genç kadın, bu durumu gizli tuttuğunu söyledi. Annesinin ve sevgilisinin durumdan haberdar olduğunu belirten Lucy şu anki erkek arkadaşının yetişkin bebek topluluğuna dahi olmadığını ancak durumla barışık olduğunu ve hatta yatmadan önce kendisine peri masalları okuduğunu söyledi.

HER AY PARA HARCIYOR

Gece oluncaya dek normal tuvalet alışkanlıklarına devam ettiğini söyleyen genç kadın, bu yanının günlük hayatını, arkadaşlıklarını veya kariyerini etkilemesine izin vermemeye çalıştığını söyledi. Yaşam tarzını sürdürmek için ayda 70 - 100 sterlin harcadığını ve maliyetinin çoğunun bebek bezlerine gittiğini ekledi. Ancak Instagram için yeni kıyafetler ve tulumlar da alıyor.

'CİNSEL BİR YANI YOK'

Aldığı olumlu yorumların kendisini iyi hissettirdiğini söyleyen genç kadın, bunun sadece kişiliğinin bir parçası olduğunu ve bunda cinsel bir şey olmadığını belirtti. Bazen çok fazla cinsel yorum alsa da biri gerçekten kışkırtıcı bir şey söylediğinde ya da ondan hoşlanmadığı şeyleri yapmasını istediğinde genellikle görmezden geldiğini ekledi.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu
Namaz Vakti 24 Haziran 2024
İmsak 03:18
Güneş 05:14
Öğle 12:56
İkindi 16:54
Akşam 20:28
Yatsı 22:15