En Sevilen Dişi Kedi İsimleri ve Erkek Kedi İsimleri

Kedi 05.09.2020, 13:00
En Sevilen Dişi Kedi İsimleri ve Erkek Kedi İsimleri

Evcil bir hayvan olan ve çokça sevilen kediler insanlar tarafından çoğu zaman evlerde insanlara yoldaşlık etmektedir. Köpekler kadar çok sevilen kediler eve alındıklarında en çok merak edilen şeyse isimleridir. İsim çok aranır ve anlık olarak bir sürü isim akla gelir.

Evcil bu dost sahiplenildikten sonra evcil dostun ruh hali il kişiliğine göre isim seçilmesi, evcil dostla geçirilecek bütün vakitler oldukça eğlenceli hale gelecektir. Kedi adı seçilirken kural yoktur. Dosta seçilen isim anlamlı ve sevimli olmalıdır.

En Çok Tercih Edilen Yabancı Dişi ve Erkek Kedi İsimleri

Kedinin havalı ve egzotik görülmesini isteyenler genellikle yabancı isimleri seçmektedir. İşte en çok tercih edilen o isimler:

Dişiler İçin; Lilly, Bella, Heidi, Milo, Diasy, Molly, Liyan, Angel, Fiona, Layla.

Erkekler İçin; Oliver, Alex, Bob, Tom, Jerry, Nemo, Tesla, Max, Rambo, Fox.

En Çok Tercih Edilen Kedi İsimleri ve Sıralaması

Sırasıyla isimler; Murphy, Tiger, Max, Laki, Şila, Lama, Gölge, Bella, Mars ve Tüylü

Türkiye’de En Çok Tercih Edilen Kedi İsimleri

Dişi Kedi İsimleri

Pamuk, Prensen, Ajda, Elf, Feliza, Yumoş, Pink, Zuzu, Shila, Skyler, Cimcim, Maviş, Barbi, Betty, Miya, İpek, Çirkin, Kokoş, Miskin, Lila, Lela, Maya, Minnak, White, Pecy, Mono, Peti, Fidan, Aşk, Pastel, Hera, Reçel, Rosa, Gazel, Peri, Mina, Aşk, Pembe, Afrodit, Athena, Poseidon, Demeter, Miami, Medusa, Mayoz, Tatlı, Maydonos, Mayones, Şapşik, Lili, Luna, Lucy, Peluş, Dionisos, Eylül, Chen, Pof, Pofuduk, Tatlış, May, Şişi, Bebek, Sultan, Dantel, Layka, Marget, Kedoş, Salem, Derin, Topak, Süslü, Selena, Şirin, Tontik, Riya, Bahar, Pinti, Dudu, Zilli, Güzel, Asi, Nazlı, Eftelya, Bela, Tekila, Pera, Vegas, Tontik.

Erkek Kedi İsimleri

Misket, Tarzan, Dolunay, Oskar, Zorro, Çikolata, Prens, Eros, Archill, Nefes, Kirli, Ayran, Mistik, Yaramaz, Dark, Lama, Mojoc, Moe, Ülkücü, Cüce, Sessiz, Şapşal, Unicorn, Salep, Çare, Derman, Yaz, Çiko, Polat, Lord, Meze, Mama, Hector, Şapşal, Cango, Hazard, Cedric, Gama, Beta, Casper, Lucky, Ses, Cango, Drone, Havhav, Gün, Pepe, Artemis, Zeus, Apollon, Odise, Penta, Hela, Pençe, Ketçap, Mitoz, Şarap, Murphy, Hünkar, Merlin, Benek, Luck, Boya, Punky, Mikrop, Hero, Alfa, Walter, Penta, Kurt, Martin, Cincon, Porsuk, Karabenek, Kurt.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 30 Kasım 2023
İmsak 06:13
Güneş 07:42
Öğle 12:42
İkindi 15:10
Akşam 17:32
Yatsı 18:55