İmtiyaz Sahibi / Founder
Mehmet Kurt 
([email protected])

Haber Müdürü / News Director

Mehmet Kurt
([email protected])

Haber Editörleri / News Editors

Betülhan Parlak

([email protected])


İbrahim Maral

([email protected])
 

Gece Editörleri / Night Shift Editor
Cemal Keskin

(cemal [email protected])

Reklam Yöneticisi / Advertising Manager
Semih Soylu
([email protected])

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Av. Taner Altun

Yazılım/Software
Te Bilişim 

Yer Sağlayıcı / Location Provider
Te Bilişim

Adres / Adress

     Kızılırmak, Dumlupınar Blv. No:3, 06520 Next Level Plaza, Çankaya/Ankara

[email protected]

 

İletişim Mail / Contact Mail
([email protected])

Sitede yer alan yorumlar ve köşe yazılarının sorumlulukları yazarlarına aittir. Ankaragundem.com.tr yorum ve köşe yazılarının sorumluluğunu almamaktadır.

Gizlilik Politikası 
Ankaragundem.com.tr tüm hakları saklıdır. Site bünyesinde yer alan kod, haber, yazı, resim, ses dosyaları, videolar, röportajlar, dizayn, tasarım ve materyallerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Site içerisinde bulunan içerikler, izinsiz ve ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz.Ankaragundem.com.tr basın yayın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte, aynı zamanda özgün habercilik ilkesi ile habercilik sunumu gerçekleştirmektedir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Site ismi harici linklerin sorumluluğunu almaz ve yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumlu olarak tutulmaktadır.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Ankaragundem.com.tr  however, sometimes the ankaragundem.com.tr uses third parties to process your information.
Ankaragundem.com.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Ankaragundem.com.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Ankaragundem.com.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of thand Ankaragundem.com.tr its services. When you use Ankaragundem.com.tr online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the Ankaragundem.com.tr cookies section of our full PrivacyPolicy.