ANFA'dan Ulus İş Hanı ve Anafartalar Çarşısı'nda bulunan 96 iş yeri için ihale

ANFA Genel Müdürlüğü, mülkiyeti Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan 96 kiralık iş yeri için ihaleye çıkacak.

Ankara 26.04.2022, 15:20 İrem Durak
ANFA'dan Ulus İş Hanı ve Anafartalar Çarşısı'nda bulunan 96 iş yeri için ihale

ANFA'dan Ulus İş Hanı ve Anafartalar Çarşısı'nda bulunan 96 iş yeri için ihale

ANFA Genel Müdürlüğü, mülkiyeti Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait olan 96 kiralık iş yeri için ihaleye çıkacak.

ANFA Genel Müdürlüğü, mülkiyeti Ankara Büyükşehir Belediyesi'nde olan 96 kiralık iş yeri için ihaleye çıkacak. Ulus İş Hanı ve Anafartalar Çarşısı içerisinde yer alan taşınmazlar açık teklif usulü ile kiraya verilmek üzere 28 Nisan'da ihale başlayacak.

ANFA Genel Müdürlüğü, mülkiyeti Ankara Büyükşehir Belediyesi'ne ait olan Ulus İş Hanı ve Anafartalar Çarşısı'ndaki 96 adet taşınmazın kiralanması için ihaleye çıkacak. ABB TV, Youtube kanalı ve sosyal medya hesapları üstünden canlı olarak yayınlanacak ihale, 28 Nisan tarihinde saat 14.00'te ANFA Genel Müdürlüğü İhale Salonu'nda gerçekleştirilecek. İhaleye katılacak olan istekliler, iş yerlerine ait detaylı bilgiye ‘https://www.anfa.com.tr/ihaleler/detay/526/' adresinden ya da ‘(0312) 596 90 00/ 1915” numaralı telefondan arayarak ulaşım sağlayabilecek. Kamu İhale Kanunu'na göre ihaleye katılacak kişilerde aranacak şartlar ise şu şekilde:

"Gerçek kişiler için: Nüfus cüzdanı sureti ve T.C. kimlik numarası, ikametgâh belgesi ve tebligat adresi, noter tasdikli imza beyannamesi, Adli Sicil Kaydı, vekâleten katılım durumunda noter tasdikli vekâletname ve vekâlet edene ait imza beyannamesi."

İhaleye katılacak tüzel kişiler için aranacak şartlar da şöyle:

"Tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, tüzel kişilik adına ihaleye katılacak veya teklifte bulunacak kişilerin tüzel kişiliği temsile tam yetkili olduklarını gösterir noter tasdikli imza sirküleri (Dernekler ve vakıflar için karar defterinin ilgili sayfasının onaylı sureti ve yetkilinin noter tasdikli imza beyannamesi), vakıflardan ihaleye katılmak üzere yetkili organ tarafından alınmış kararın aslı veya noter tasdikli sureti ve ihaleye katılmak üzere yetkilendirilen kişinin noter tasdikli imza sirküleri, derneklerden ihaleye katılmak üzere yetkilendirdiği kişiyi belirten karar defterinin ilgili sayfasının noter tasdikli sureti ve yetkilinin noter tasdikli imza beyannamesi, dernek tüzüğünün noter tasdikli sureti, vekaleten katılım durumunda noter tasdikli vekâletname ve vekâlet edene ait imza beyannamesi"

Ortak girişim olması halinde istenetek belgeler ise şöyle:

"Noter tasdikli Ortak Girişim Beyannamesi ve Ortak girişimi oluşturan gerçek veya tüzel kişilerin her birinin temin edecekleri belgeler, ihalenin yapılacağı saatten önce, ihaleye katılacakların, yukarıda istenilen belgeleri eksiksiz olarak ihale komisyonuna teslim etmeleri şarttır. İstekliler istenilen belgelerin aslı yerine ihale tarihinden önce idare tarafından “aslı idarece görülmüştür” veya bu anlama gelecek şekilde şerh düşülen suretlerini tekliflerine ekleyebilir. E-Devlet üzerinden alınan belgeler de geçerli olacaktır."

Yorumlar (0)
12
az bulutlu
Namaz Vakti 30 Mayıs 2024
İmsak 03:25
Güneş 05:16
Öğle 12:51
İkindi 16:48
Akşam 20:17
Yatsı 21:59