Melih Gökçek'ten, yine yeni ifadeler…

Melih Gökçek'ten, Mansur Yavaş'a tehdit gibi sözler geldi. “Uykular sana haram olacak, neler anlatacağım neler” dedi.

Ankara 19.04.2022, 00:55 İrem Durak
Melih Gökçek'ten, yine yeni ifadeler…

Melih Gökçek'ten, yine yeni ifadeler

Melih Gökçek'ten, Mansur Yavaş'a tehdit gibi sözler geldi. “Uykular sana haram olacak, neler anlatacağım neler” dedi.

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankara'daki çalışma dönemi ile ilgili olarak eleştiriler gerçekleştiren Mansur Yavaş'a "Önümüzdeki haftadan itibaren uyku sana haram olacak" sözleri ile yanıt verdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, ABB Meclisi'nde 2021 senesine ait faaliyet raporunu açıklamıştı. Yavaş, Melih Gökçek'in dönemi ile ilgili bilgiler verirken; "Proje denildiği zaman, eski döneme ait 25 sene ile 3 seneyi kıyaslıyorsunuz, 25 senelik belediyecilik arkasından Ankara halkına çıkıp sorular yönelttiğiniz zaman Gökçek döneminin eserlerinden aklınızda ne kaldı derseniz, bir numaralı AnkaPark, ikincisi de bu arkadaşlar... Parsel parsel... İki kitap dolusu Ankara halkından kimleri zengin ettiğinin öyküsü var. Bunlar mahkemeye de ispat hakkı sunulacak diye verilemiyor. Hepinize hayırlı akşamlar diliyorum, final budur" ifadelerine yer vermişti.

MELİH GÖKÇEK: UYKU SANA HARAM OLACAK

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Yavaş'ı hedef aldı.Gökçek, "Bu kitapları senin organize ettiğini biliyordum… Dün Meclis'te bu hareketinle bunu tescil ettin… Sana bu söylediklerini yedirmeyen Melih Gökçek namerttir… İnşallah önümüzdeki haftadan itibaren uyku sana haram olacak. Neler anlatacağım neler…" dedi.

Yorumlar (0)
12
az bulutlu
Namaz Vakti 24 Haziran 2024
İmsak 03:18
Güneş 05:14
Öğle 12:56
İkindi 16:54
Akşam 20:28
Yatsı 22:15